کیف اداری چرم درسا که شب ها از خود نور میدهد

کیف اداری چرم درسا معمولاً دارای بند هستند که به شما امکان می‌دهد آن‌ها را روی شانه خود حمل کنید.

کیف اداری چرم یا شانه برای خانم ها اغلب دارای دسته های بلندتری هستند که امکان حمل کیف را در دست یا روی شانه فراهم می کند، به طوری که نیازی به بند اضافی نیست.

بند های کیف اداری چرم بزرگتر مهم هستند. یک مزیت بزرگ این است که دستان شما هنگام استفاده از بند آزاد هستند.

برای کیف اداری چرم نیز می توان از زنجیر های کوچک مد روز استفاده کرد.

قفل و زیپ: کیف اداری چرم با قفل یا زیپ بسته می شوند. نوع قفل به طراحی کیف و ایمنی مورد نیاز بستگی دارد. قفل ها را می توان با یک کلید یا با استفاده از ترکیب اعداد بسته کرد.

قفل ظاهر یک کیف اداری چرم را مشخص می کند. اغلب از قفل ها برای نشان دادن آرم یا نام سازنده استفاده می شود.

کیسه های دارای دریچه معمولا دارای قفل هستند. کیف اداری چرم بدون بال معمولا یک یا دو زیپ دارند. زیپ ها می توانند از نایلون یا فلز ساخته شوند و می توانند دارای یک یا دو کشنده باشند.

کیف اداری چرم درسا

لولا: کیس های اتچ یا لوازم آرایشی دارای درب و قسمت پایینی هستند که با لولا به هم متصل می شوند. این لولاها امکان باز و بسته شدن هر دو قسمت را فراهم می کند. به جای لولاهای فلزی می توان از چرم نیز استفاده کرد.

در این مورد باید از نگهدارنده ها استفاده شود تا درب در حالت عمودی در هنگام باز شدن قاب قرار گیرد.

ناخن های پایین: فشار مکانیکی چرم در پایین کیف اداری چرم را می توان با میخ یا عناصر مشابه کاهش داد. آنها معمولاً از فلز یا پلاستیک به رنگی مطابق با سایر اتصالات کیسه تشکیل شده اند. کیف های خانم اغلب دارای قطعات کوچک چرم یا پلاستیک هستند.

قلاب سگ: قلاب سگ برای بستن کمربند شانه استفاده می شود. قلاب سگ دارای فنری است که مانع از سر خوردن ناخواسته قلاب می شود.

اگر قلاب های سگ به بند کیف اداری چرم وصل شده باشد، ممکن است هنگام لمس و خراشیدن چرم آثاری از خود باقی بگذارند. در مجموعه CORF تسمه های شانه ای با ترکیبی از حلقه ها و نوار چسب متصل می شوند تا از خراش جلوگیری شود.