ورزشکاری با انار بدون هسته وزن خود را در یک ساعت پایین آورد

اثرات آن بر عفونت ها و ویروس های رایج در حال بررسی است. علاوه بر ویتامین C و ویتامین E، آب انار منبع خوبی از فولات، پتاسیم و ویتامین K است.

چه تصمیم دارید انار بدون هسته را به رژیم غذایی روزانه خود اضافه کنید یا فقط گاهی آن را مصرف کنید، برچسب آن را بررسی کنید تا مطمئن شوید که آب انار 100٪ خالص و بدون شکر اضافه شده است. یا آن را تازه تهیه کنید.

طبق یک مطالعه اخیر، نوشیدن 8 اونس آب انار در روز می تواند یادگیری و حافظه را بهبود بخشد.

غلظت آنتی اکسیدان ها و توانایی تأثیر بر استرس اکسیداتیو، آب انار را به یک کمک بالقوه برای باروری تبدیل می کند. نشان داده شده است که استرس اکسیداتیو باعث اختلال در عملکرد اسپرم و کاهش باروری در زنان می شود.

همچنین نشان داده شده است که آب میوه به کاهش استرس اکسیداتیو در جفت نیز کمک می کند. با این حال، محققان هنوز مزایای دقیقی که می تواند ایجاد کند را نمی دانند.

انار بدون هسته

نوشیدن آب انار همچنین می تواند سطح تستوسترون را در مردان و زنان افزایش دهد که یکی از اصلی ترین هورمون های پشت میل جنسی است.

پای آلبالو و آب چغندر را کنار بگذارید. آب انار ممکن است محرک جدید عملکرد ورزشی باشد. آبمیوه می تواند به کاهش درد و بهبود استقامت کمک کند. همچنین آسیب اکسیداسیون ناشی از ورزش را کاهش می دهد.

انار به طور سنتی به عنوان یک درمان دیابت در خاورمیانه و هند مورد استفاده قرار می گرفت. اگرچه هنوز چیزهای زیادی در مورد تأثیرات انار بر دیابت ناشناخته است، اما ممکن است به کاهش مقاومت به انسولین و کاهش قند خون کمک کند.
آب سبز تنها گزینه سالمی نیست. افزودن آب انار به رژیم غذایی ممکن است خطر ابتلا به بیماری های مزمن و التهاب را کاهش دهد. همچنین یک راه فوق العاده برای دریافت مواد مغذی از میوه ها و تقویت آنتی اکسیدان ها است.

برندهای مختلفی از آب انار برای خرید اینترنتی وجود دارد. بهتر است محصولات مختلف را با هم مقایسه کنید تا بهترین مزیت را انتخاب کنید.

بهتر است قبل از مصرف هر روز آب انار با پزشک خود مشورت کنید تا مطمئن شوید که با هیچ یک از داروهای شما تداخل نخواهد داشت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.