میوه خشک در فر از آتش گرفتن فر جلوگیری کرد

تمام میوه خشک ها حاوی فیبر هستند که به کاهش کلسترول کمک می کند. فیبر همچنین باعث می شود احساس سیری کنید، بنابراین کمتر غذا می خورید.
برخی میوه خشک در فر حاوی استرول های گیاهی هستند، ماده ای که می تواند به کاهش کلسترول کمک کند. استرول‌های گیاهی اغلب به محصولاتی مانند مارگارین و آب پرتقال برای مزایای سلامتی اضافه می‌شوند، اما به طور طبیعی در میوه خشک یافت می‌شوند.
ال آرژنین. میوه خشک همچنین منبع خوبی از ال آرژنین است. برخی تحقیقات نشان می دهد که ال آرژنین ممکن است فشار خون را کاهش دهد، کلسترول و سلامت کلی رگ های خونی را بهبود بخشد.

میوه خشک حاوی چربی است. در حالی که بیشتر آن چربی سالم است، کالری ها همچنان اضافه می شوند. بنابراین باید میوه خشک را در حد اعتدال مصرف کنید.

بزرگسالان باید به عنوان بخشی از یک رژیم غذایی سالم، تقریباً 4-6 وعده میوه خشک بدون نمک در هفته مصرف کنند.

میوه خشک در فر

برای کودکان، توصیه های مصرف بر اساس سن متفاوت است. از پزشک اطفال خود بپرسید که چند وعده میوه خشک برای کودک شما مناسب است.

به جای میوه خشک پخته شده در روغن، میوه خشک خام یا بو داده خشک را انتخاب کنید. یک وعده یک مشت کوچک (1.5 اونس یا 43 گرم) میوه خشک کامل یا 2 قاشق غذاخوری کره میوه خشک است.

به طور کلی، اکثر میوه خشک ها سالم به نظر می رسند. با این حال، برخی ممکن است مواد مغذی سالم تری نسبت به سایرین برای قلب داشته باشند. به عنوان مثال، گردو حاوی مقادیر بالایی از اسیدهای چرب امگا 3 است.

روغن های میوه خشک نیز منبع خوبی از مواد مغذی سالم هستند، اما فاقد فیبر موجود در میوه خشک کامل هستند. روغن گردو دارای بیشترین میزان امگا 3 است.

استفاده از میوه خشک را در سس سالاد خانگی یا در آشپزی در نظر بگیرید.

هنگام پخت و پز با روغن میوه خشک، به یاد داشته باشید که آنها نسبت به روغن های گیاهی به گرما واکنش متفاوتی نشان می دهند و در صورت گرم شدن بیش از حد ممکن است تلخ شوند. آنها را کم مصرف کنید، زیرا چربی و کالری بالایی دارند.