مردی با کشمش بدون تیزاب پوسیدگی دندان خود را درمان کرد

کشمش بدون تیزاب برای چشم مفید است. فیتوکمیکال های موجود در آن برای سلامت چشم مهم هستند. آنها در برابر پیری زودرس محافظت می کنند زیرا اثر اکسیداتیو دارند و گردش خون را بهبود می بخشند.
این میوه خشک برای کسانی که کم بینایی، گلوکوم، شب کوری یا آب مروارید دارند عالی است.

انگور خشک استخوان ها را دوباره معدنی می کند: حاوی مقدار زیادی کلسیم و منیزیم است. هر دو برای سلامت استخوان ها ضروری هستند. آنها در پیشگیری از پوکی استخوان بسیار مهم هستند.
آنها همچنین به رفع نیاز بیشتر به این مواد معدنی در دوران بارداری و شیردهی کمک می کنند.
علاوه بر این، میوه های خشک کوچک اثر تسکین دهنده و ضد التهابی دارند. بنابراین در آرتروز و آرتروز نیز می توانند خدمات خوبی داشته باشند.

کشمش بدون تیزاب
فراموش نکنید، آنها با غذاهایی که کلسیم را از بدن زالو خارج می کنند (مانند نوشیدنی های گازدار، کولا یا قهوه) مقابله می کنند.

انگور خشک دارای خاصیت تقویت قوای جنسی است: در کشورهای مختلف از آن به عنوان داروی مقوی جنسی استفاده می شود. به همین دلیل است که آنها در دسرها محبوبیت خاصی دارند.
این خاصیت به این دلیل است که کشمش انرژی زیادی دارد و حاوی آرژنین است.

این اسید آمینه میل جنسی را افزایش می دهد و از ناتوانی جنسی و ناباروری جلوگیری می کند.

در مصر باستان، ترکیب کشمش و عسل برای میعادگاه محبوب بود.

ضد تب: این میوه های خشک حاوی اسیدهای آلی غلیظ هستند که در برابر تب موثر هستند.

سرکوب کننده اشتها: انگور خشک از دیرباز غذای چاق کننده محسوب می شد. اما دقیقاً برعکس آن مشخص شده است: آنها سطح کلسترول را کاهش می دهند و اثر سیر کننده قوی دارند.
این می تواند به جلوگیری از هوس کمک کند. با این حال، از آنجایی که کشمش سرشار از قند است، باید با یک متخصص تغذیه یا پزشک مشورت کنید.