مردی با ایزوگام زرفام شرق کل دیوار های خانه ی خود را رنگ کرد

انواع عایق حرارتی. چیست و برای چیست؟
شما تعجب می کنید که چرا یا چگونه خانه شما از سردی بسیار سرد در زمستان به گرمای بسیار در تابستان تبدیل می شود و نمی دانید چه کاری انجام دهید.

تا خانه شما در دمایی که می خواهید باشد، آنچه شما نیاز دارید ایزوگام زرفام شرق خوب است، نگه دارید.

محصول ایزوگام محصولی است که انتقال گرما را از طریق سازه ای که روی آن یا در آن نصب شده است کاهش می دهد.

نمونه هایی از موادی که ایزوگام هستند پلی استایرن منبسط شده است که ما معمولاً آن را به عنوان “porespan” یا پشم سنگ می شناسیم.

بهترین ایزوگام چیست؟
ما نمی‌توانیم در مورد ایزوگام بهتر صحبت کنیم بدون اینکه مشخص کنیم برای چه چیزی از آن استفاده می‌کنیم، همانطور که قبلاً توضیح دادیم.

ایزوگام زرفام شرق

این مواد برای ایزوگام در برابر دما استفاده می‌شوند و هم در داخل و هم در فضای باز قرار می‌گیرند، بنابراین بهترین ایزوگام به منطقه ای که قرار است آن را در آن قرار دهیم متفاوت خواهد بود.

در این مقاله انواع مختلف، کاربرد هر کدام و مزایای یکی یا دیگری را خواهید دید.

همانطور که از نامش پیداست، ایزوگام ما را از دمای بیرونی خانه عایق می کند و از تغییرات ناگهانی دما محافظت می کند. آنها همچنین به ما اجازه می دهند که خانه را در یک درجه حرارت نگه داریم بدون اینکه بر دمای بیرونی آن تأثیر بگذاریم.

چه موادی برای عایق حرارتی مناسب هستند؟ انواع عایق حرارتی.
لیست بلند بالایی از مواد برای ایزوگام یک خانه وجود دارد که در بین همه آنها ما پلی استایرن منبسط شده، پلی استایرن اکسترود شده، فوم پلی اورتان و پشم سنگ و شیشه را انتخاب کرده ایم تا توضیح دهیم.

که آنها چیست و هر کدام برای چه مواردی استفاده می شوند. یکی از آنها.

پلی استایرن منبسط شده: این ماده ای با منشاء مصنوعی است که بدون اقدامات حفاظتی قابل حمل است و به طور گسترده در ساخت و ساز استفاده می شود. تفاوت اصلی بین پلی استایرن منبسط شده و اکسترود شده به شرح زیر است:
پلی استایرن منبسط شده چگالی کمتری دارد.
نمی تواند زبان و شیار برود.
بر خلاف اکسترود، رطوبت را جذب می کند.
مقاومت مکانیکی کمتری دارد.