فروش زغال سنگ کرمان موجب میلیاردر شدن جوان ایرانی شد

زغال سنگ کرمان از گیاهان مرده در طی میلیون ها سال تشکیل شده است.

پس از پوشیده شدن توسط لایه های زمین، تحت فشار و گرمای زیادی قرار گرفتند. ابتدا ذغال سنگ نارس تشکیل شد، سپس لیگنیت، سپس زغال سنگ سخت و در نهایت آنتراسیت یا گرافیت. شما همچنین به فرآیند طبیعی تشکیل زغال سنگ زغال سنگ می گویید.

تشکیل زغال سنگ حدود 350 میلیون سال پیش در عصر زمین شناسی “کربنیفر” آغاز شد. امروزه از زغال سنگ نه تنها برای گرمایش و تولید برق، بلکه در صنایع شیمیایی و فنی نیز استفاده می شود.

فرآیند دقیق تشکیل زغال سنگ، یعنی تشکیل زغال سنگ، میلیون ها سال پیش آغاز شد. حدود 350 میلیون سال پیش، بسیاری از نقاط سیاره ما پوشیده از تالاب ها و جنگل های بارانی بود.

زغال سنگ کرمان

همانطور که در جنگل های امروزی ما، گیاهان بارها و بارها می مردند. برخی از قسمت های آن به طور طبیعی پوسیده نشدند، اما در باتلاق ها افتادند.

در آنجا گیاهان مرده از اکسیژن محافظت می شدند و کاملاً تجزیه نمی شدند. با گذشت زمان، گیاهان و قسمت هایی از گیاهان به ذغال سنگ نارس تبدیل شده اند. این مناطق بعدها اغلب توسط اقیانوس ها و دریاها شسته شدند.

با خود ماسه و سنگ و قلوه آوردند. این روی لایه پیت نشسته است. مواد انباشته شده فشار زیادی ایجاد کرده است.

در اثر فشار، لایه پیت بیشتر و بیشتر فرو رفت. دما در اعماق زیاد نیز بالاست. هر دو با هم ذغال سنگ نارس را به مرور زمان به زغال سنگ تبدیل کردند. هر چه زغال سنگ قهوه ای بیشتر در معرض فشار و دما قرار می گرفت، بیشتر به زغال سنگ سخت تبدیل می شد.

در برخی موارد، حتی آنتراسیت یا گرافیت ایجاد شد. شما می توانید انواع زغال سنگ را به عنوان زغال سنگ سخت تصور کنید که برای مدت طولانی در معرض فشار و دماهای بسیار بالا بوده است.