عینک زنانه + قیمت خرید فروش

عینک آفتابی یک وسیله بسیار کاربردی در جهت سلامت چشم های ما انسان ها می‌باشد.چشم یکی از مهم ترین راه های ارتباط بدن با دنیای اطراف است در نتیجه درک حفاظت از چشم هایمان موجب پیشگیری از ایجاد بیماری های چشمی می‌شود. اکثر بیماری های چشم به علت قرار گرفتن زیاد چشم در آفتاب و تماس اشعه ما فوق بنفش موجود در نور خورشید به وجود میاید.

عینک زنانه + قیمت خرید فروش

عینک زنانه

عینک زنانهعینک بچه گانه استاندارد زنانه یک وسیله بسیار کارامد برای حفاظت‌ از چشمهایمان در برابر نور خورشید است. یه نکته بسیار مهم در خرید عینک زنانه این است که باید از خرید عینک های افتابی غیر استاندارد به شدت جلوگیری شود زیرا استفاده از انها در افتاب نه تنها مفید نمی باشد بلکه باعث اسیب جدی به چشم ها می‌شود.اگر عینک افتابی استاندارد نباشد نمی تواند از ورود پرتوهای مضر به داخل چشم جلوگیری کند و چون شیشه عینک تیره است مردمک چشم ها به جهت افزایش بینایی، باز تر و بزرگتر می‌شود به همین خاطر امکان ورود از پر تو های مضر به داخل چشم بسیار افزایش پیدا میکند.

چه نوع عینکی مناسب است؟

بسیار واضح است که بهترین عینک، عینکی است که در هنگام استفاده از ان در محیط های ازاد احساس راحتی بکنیم .

اکنون نکات قابل توجه رو بررسی میکنیم :

ابتدا به فریم و ظاهر عینکتان بسیار توجه بکنید زیرا شما در صورتی از ان استفاده میکنید که از لحاظ ظاهری خودتان را وقتی از عینک در مقابل مردم استفاده میکنید، قابل قبول بدانید .

به اندازه عینک توجه کنید که حتما تمام چشم هایتان را بپوشاند.

حتما از داخل شیشه عینک به محیط بیرون نگاه کنید و ببینید آیا احساس راحتی با این عینک را دارید یا خیر .

توجه کنید که عینک افتابی باید تیره باشد ولی تیرگی آن در حدی نباشد که باعث شود بینایی شما دچار اختلال شود یا در تشخیص رنگ ها مشکل ایجاد بکند.

رنگ های استاندارد شیشه های عینک افتابی خاکستری، قهوه ای و سبز می باشد.

عینک زنانه تهران

عینک زنانه تهران متاسفانه در کشور ما، در رابطه با استفاده ازعینک ریبن به میزان درست فرهنگ‌سازی نشده است. به همین خاطر در شهرهای کوچک، میزان استفاده از آن، بسیار کم است و در مرکز استانها به ویژه استان تهران قبل از آن که به عنوان محافظب برای چشم ها استفاده شود، به ویژه در خانم ها به عنوان یکی از ابزارهای زیباسازی و آرایشی یعنی در جایگاه اکسسوری ها به آن توجه ویژه می‌شود.

ولی با توجه به اینکه تهران شهری پر جمعیت تری است تنوع مدل ها و برند های مختلف در استان تهران بسیار بیشتر از سایر شهر ها و استان ها می‌باشد. پس اگر تمایل به خرید یک عینک استاندارد و برند مناسب دارید در استان تهران خرید موفق تری خواهید داشت یا در غیر این صورت می‌توانید از سایت های مربوطه و معتبر خرید خود را انجام بدهید.

عینک زنانه جدید

عینک زنانه جدید در هنگام خریدعینک شنا جدید مهم ترین فاکتور این است که ایا عینک دودی ای که قصد خرید ان را دارید، صد درصد از ورود اشعه UV به چشم های شما محافظت میکند یا خیر. دیده شده است که کمتر از نیمی افراد به این موضوع توجه میکنند و بقیه صرفا به زیبایی و جنس فریم عینک حساسیت به خرج می‌دهند.

امروزه به دلیل تنوع بسیار بالا در عینک های افتابی هرساله مدل های جدیدی وارد بازار می‌شود، اما باید بدانید که رنگ ها و لایه های متفاوت در عینک های جدید قطعا به منظور و کاربرد خاصی طراحی می‌شوند.

مثلا رنگ خاکستری به علت اینکه شدت نور را در همه رنگ ها به یک اندازه کم میکند و کمترین اختلال را در بینایی شخص ایجاد می‌کند برای رانندگی و سایر کارهای روزمره بسیار پیشنهاد می‌شود و یا عینک های زرد به دلیل جذب حداکثری رنگ های ابی، در اسکی کاربرد فراوانی دارند. همچنین عینک با شیشه قهوه ای به علت جذب نور با فرکانس های بالا، اشعه ماورابنفش را بیشتر و بهتر جذب میکند.

امروزه در جدید ترین عینک ها به دنبال پلاریزه بودن ان باشید، زیرا این یک مزیت است زیرا اغلب اشعه های خطرناک از استوا به صورت افقی می‌آیند و اگر عینک شما پلاریزه باشد به طور صحیح از ورود این اشعه به داخل چشم های شما جلوگیری می‌کند.

دانشمندان کشف کرده اند که اگر چشم ها به طور طولانی در برابر افتاب باشند خطر ابتلا به اب مروارید به شدت افزایش پیدا می‌کند پس با خریدی درست از جدید ترین عینک های افتابی از چشم هایتان مراقبت کنید فقط در هنگام خرید عینک زنانه حتما به نام برند روی دسته فریم آن توجه کنید و سعی کنید از برند های معتبر و استاندارد خرید خود را انجام بدهید.

عینک زنانه طبی

عینک زنانه طبی عینک زنانه طبی برای افرادی که دچار بیماری های چشم از جمله ضعیفی و تاری و … می‌باشد، استفاده می‌شود. هر عینک طبی از دو قسمت که شامل فریم و عدسی می‌باشد تشکیل شده است.

لنز(عدسی) : عدسی عینک از مهم ترین بخش عینک است زیرا جزو موارد درمانی چشم های بیمار محسوب می‌شود.

فریم : نام دیگر ان قاب است که در هنگام انتخاب فریم باید توجه ویژه داشته باشید از جمله جنس او، کیفت مواد ساخت ان، قدرت تحمل فشار و یا اینکه جنس او با پوست صورت شما حساسیت نشان ندهد.

همچنین یکی دیگر از ویژگی های مهم یک عینک طبی خوب این است که باید لنز ان از نظر پزشک مورد قبول باشد و چشم بیمار را در برابر خطراتی که تهدید می کند مانند برخورد و شکستگی محافظت نماید. علاوه بر آن انعکاس نور عینکتان نیز بسیار مهم است که هنگام انتخاب عینک طبی باید این اطلاعات مهم را از فروشنده درخواست بکنید.

اکنون چند مورد مهم در هنگام خرید عینک طبی را برای شما بیان می‌کنیم فقط به این موضوع توجه کنید که شما قرار است که اکثر تایم های روز مره از زندگیتان را با عینک طبی بگذرانید.

۱_توجه کنید که عینک از وزن مناسبی برخورد باشد تا هنگام استفاده از ان احساس سنگینی نکنید.

۲_دارای فریم قابل استانداردی باشد.

۳_قابلیت اکسیژن رسایی بالایی به چشم های شما داشته باشد.

۴_در برابر اشعه های مضر از چشم شما محافظت بکند.

۵_از قیمت مناسبی برخوردار باشد.

۶_شیشه های عینکتان تار و دارای خط و خش نباشد.

در اخر بهتر است که یک عینک طبی مناسب و استاندارد زیر نظر پزشکتان تهیه کرده و با توجه به نمره چشمتان و اسودگی خویش از ان استفاده کنید و از بالا رفتن بیشتر نمره چشم و یا بیماری های دیگر چشم جلوگیری کند .