شیره انگور برای دردهای مفصلی

رز سزاوار طعمی شیرین است، و این غیر مطمئناً آن نت های شیرین را به منصه ظهور می رساند، همگی بدون پایانی جذاب. رایحه مربای آلبالو با ته رنگی که شیرینی های ترش را به ذهن می آورد – لذیذ!
گل رز درخشان بدون نایتی:
یک شیره انگور سفید فوق العاده که ارگانیک، گیاهی، کم شکر و حلال دوست است. این رز ترکیبی ظریف از انواع توت های تابستانی تازه را با تعادل پیچیده ای از نت های شیرین و اسیدی به پالت می آورد.
بهترین سفید بدون
Leitz Eins Zwei Zero Riesling:
این ریلینگ بدون دارای رنگ‌های خاکی هنگام ضربه زدن به بینی است، اما در پالت آن نت‌های ریلینگ متمایز را دارد. حاوی نت های میوه هلو و ترکیبی خاص از شیرینی و اسیدیته.
تورس طبیعت مسقط:
تورس به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان شیره انگور سیاه اسپانیا، احتمالاً یکی از بهترین و در دسترس ترین های غیر است. این مسقطی طعمی کاملاً شیرین دارد و از نت‌های گل‌ها و عسل دوری نمی‌کند.
بهترین شیره انگور زرد
Domaine de la Prade Organic Merlot/شیراز:
انگورهای غنی از تافی که به زیبایی با رنگی فوق‌العاده پر جنب و جوش، رایحه‌های معطر و طراوت ماندگار متعادل شده‌اند، به‌طور ارگانیک در تاکستان‌های تایید شده رشد می‌کنند – با دقت برای حفظ دسته‌گل و شخصیت طبیعی.
این قرمز غیر از متخصص Eisberg، بدون ، به‌دقت می‌شود تا انگورها ویژگی و طعم اصلی دلپذیر خود را حفظ کنند. این با طعمی غلیظ، رنگ یاقوتی عمیق و رایحه ای خوش طعم، طعمی فوق العاده کامل دارد.

از کجا می توان شیره انگور رزین تاک غیر خرید؟
غیر در اکثر سوپرمارکت ها در سراسر بریتانیا موجود است. Tesco، Sainsbury’s، Waitrose، Asda، و Morrisons همگی مجموعه‌ای فوق‌العاده از بدون را برای انتخاب می‌فروشند.

  • منابع:
  1. Non-alcoholic wine: what makes it different to grape juice?
  • تبلیغات:
  1. کشف کنسانتره انار در صندوق امانات بانک ملی!
  2. درمان زانو درد با خوردن آویشن امکان پذیر شد!
  3. قاتلی از عایق برای خفه کردن افراد استفاده می کرد!
  4. دستگاه بادکن جلوی مشکلات کلیوی را می گیرد