ساعت پسرانه اسکمی در دستان قاتل موجب لو رفتن وی شد

ساعت پسرانه اسکمی نسخه کمی ساده‌تر از ساعت‌های زینتی اتاق نشیمن، معمولاً از چوب ساخته شده‌اند و دارای آونگی هستند که در داخل زیر ساعت چیده شده است که با هر رول عقربه دوم به طرفین معلق می‌شود.

در کوچکی که هر بار که ساعت یک ساعت می‌زند پرنده‌ای از آن بیرون می‌آید، پرنده می‌تواند صدا داشته باشد یا نباشد.

عملیات عجیبی است زیرا بر روی زمین چیده شده است و زمان را به وسیله یک سایه نشان می دهد، زیرا خورشید یک امتداد یا طولی را که از آن برافراشته شده است را روشن می کند.

با این حال، با گذشت زمان، این نسخه تغییر کرده است، زیرا ساعت هایی وجود دارند که با انرژی خورشیدی کار می کنند، یعنی توسط پرتوهای خورشید شارژ می شوند و زمان را مشخص می کنند، این یک فناوری ویژه است.

ساعت پسرانه اسکمی

یک مصنوع دست ساز است که از ظرفی تشکیل شده است که دو سر آن به وسیله نیروی باریکی به هم وصل شده اند که معمولاً شیشه ای است، ظرف معمولاً در یک قاب چوبی قرار می گیرد که از یک طرف به طرف دیگر یا از بالا می چرخد.

به سمت پایین، به طوری که شن و ماسه محتوی با دقت و آهسته از مرکز عبور می کند و از چنین عبور ماسه به عنوان معیار زمان استفاده می کند.

ساعت آنالوگ کلاسیک که روی باتری کار می‌کند و با هدایت الکتریکی مکانیسم چرخ دنده سوزن‌ها را به صدا در می‌آورد و باعث می‌شود آنها بچرخند و ساعت‌های مربوطه را مشخص کنند.

شبیه فاخته است، اما در این حالت، این حرکت نوسانی آونگ است که زمان را مشخص می کند، یعنی هر یک از حرکاتی که ایجاد می کند، باعث حرکت عقربه های ساعت می شود.

این یک ساعت آنالوگ است که به صورت دوتایی چیده شده است، یعنی ساعتی است که شامل دو می شود و برای اندازه گیری زمانی که هر بازیکن برای انجام حرکات روی تخته در طول نوبت خود صرف می کند، استفاده می شود.