ساعت هوشمند s300 موجب دعوایی شدید در بازار بزرگ تهران شد

در ساعت‌های ساعت هوشمند s300 بر خلاف دستبندهای تناسب اندام مشابه آنها، می‌توانید برنامه‌هایی مانند گوشی هوشمند یا تبلت نصب کنید.

برنامه های ساعت جهانی نیستند، زیرا چنین ابزارهایی بر اساس سیستم عامل های مختلف ایجاد می شوند. اول از همه، اینها iOS از اپل و اندروید از گوگل هستند.سامسونگ پلتفرم خود را تبلیغ می کند تایزن نام دارد.

انواع برنامه های زیر بیشترین تقاضا را دارند:

برنامه هایی برای ورزش، تناسب اندام، کنترل فعالیت و نظارت بر سلامت؛
مرورگرهای اینترنتی؛
پخش کننده های موسیقی؛
ماشین حساب؛
ضبط صوت؛
مشعل.

ساعت هوشمند s300

ساعت های هوشمند با چه گوشی های هوشمندی می توانند کار کنند. ساعت های هوشمند فقط با گوشی های هوشمندی که سیستم عامل های خاصی دارند کار می کنند.

اپل واچ فقط برای اتصال به آیفون طراحی شده است که از نسخه 6s شروع می شود. مدل‌های تولیدکنندگان دیگر عمدتاً برای استفاده با گوشی‌های هوشمند با سیستم عامل اندروید در نظر گرفته شده‌اند و نسخه سیستم عامل باید حداقل 4.4 باشد.

تعداد کمی از شرکت‌ها ساعت‌های هوشمندی را ارائه می‌کنند که با گوشی‌های هوشمندی که سیستم‌عامل‌های دیگری مانند Windows Phone را اجرا می‌کنند، سازگار باشد. دستگاه های مناسب را می توان در کاتالوگ سازندگانی مانند Pebble و Fitbit یافت.

برنامه های ویژه ای وجود دارد که به شما امکان می دهد گجت خود را به یک تلفن هوشمند با سیستم عامل متفاوت متصل کنید. اما آنها سازگاری 100٪ را ارائه نمی دهند و به احتمال زیاد شما نمی توانید از تمام عملکردهای گجت استفاده کنید.

آیا ساعت های هوشمند می توانند بدون گوشی هوشمند کار کنند؟
این دستگاه ها با این انتظار ایجاد می شوند که همزمان با یک دستگاه تلفن همراه استفاده شوند. اما مدل هایی وجود دارند که در واقع یک گوشی هوشمند مینیاتوری را نشان می دهند. آنها دارند:

اسلات سیم کارت؛
تنها چیزی که برای ارتباط صوتی مورد نیاز است یک میکروفون و یک بلندگو است.
ماژول GPS;
دوربین.
صاحبان چنین ساعت های هوشمند می توانند با خیال راحت گوشی هوشمند خود را در خانه بگذارند.