زوجی برای ساعت ست الگانس بند استیل جان خود را از دست دادند

این یک عنصر ساختاری از قاب ساعت است. این حلقه ای است که شیشه را ثابت می کند، صفحه را می پوشاند و از آن محافظت می کند. اما قاب روی ساعت نه تنها برای این مورد نیاز است اغلب عملکردهای اضافی مختلفی را انجام می دهد.

ساعت ست الگانس بند استیل یک مارک عالی و با قیمت مناسب است.

گاهی می پرسند: «بازل» یا «بیزل» کدام صحیح است؟ قطعا دومی! بازل با صنعت ساعت نیز مرتبط است، شهری در سوئیس است که بیش از صد سال است که میزبان یکی از مهمترین نمایشگاه های سالانه جواهرات و ساعت است.

اما عنصر ساختاری ساعت دقیقاً قاب است، آن نیز یک حلقه است، همچنین یک قاب است، همچنین یک لونت است.

قاب همچنین می تواند عملکرد زیبایی را انجام دهد. به عنوان مثال، به دلیل یک یا آن پوشش، رنگی متفاوت با رنگ بدنه داشته باشید. یا با هر سنگی تزئین شود، از الماس گرفته تا کریستال های سواروسکی، حکاکی های مختلف.

یا می تواند از مواد دیگری ساخته شود. یکی از راهکارهای طراحی از این دست استفاده از سرامیک است. قاب سرامیکی یک شیک واقعی است.

ساعت ست الگانس بند استیل

ساده ترین کار این است که به قاب، یا بهتر است بگوییم، به علائم اعمال شده روی آن نگاه کنید. گاهی اوقات مقیاس ساده است، اغلب دقیقه، کمتر ساعتی.

گاهی اوقات یک مقیاس پیچیده تر، تاکی متریک (برای اندازه گیری میانگین سرعت حرکت یا هر فرآیند به طور کلی)، تله متریک (برای تخمین فاصله از منبع صدا، به عنوان مثال، رعد و برق)، پالس سنجی (برای اندازه گیری ضربان قلب).

در بسیاری از موارد، قاب می چرخد. یعنی می توان آن را چرخاند یا مستقیماً با دست (مخصوصاً اگر قاب فلوت دار باشد) یا با چرخاندن تاج (تاج در یکی از موقعیت های کشیده یا یک تاج یا دکمه مخصوص).

یک مثال واضح از استفاده از چنین عملکردی، ساعتی با نشانگر منطقه زمانی دوم است.

گاهی اوقات در چنین مدل هایی یک عقربه اضافی یا یک دیسک جداگانه روی صفحه وجود دارد، اما راه حلی نیز وجود دارد که در آن قاب درگیر است: باید آن را به تفاوت بین زمان محلی و “خانه” تبدیل کنید و سپس به ساعت نگاه کنید.