زنی ساعت قدی برنجی را به عنوان مهریه ی خود اعلام کرد

وقتی شخصی می خواهد خانه خود را تزئین کند، جنبه های زیادی وجود دارد که باید برای دستیابی به بهترین نتیجه مورد توجه قرار گیرد. لازم است عناصر تزئینی مختلف را انتخاب کنید.

در این میان ساعت‌ها هستند مثل ساعت قدی برنجی که برخی از آن‌ها عملکرد تزئینی دارند، در حالی که برخی دیگر کاربردی‌تر هستند. یک ساعت دیواری متعلق به ثانیه است.

انواع ساعت های دیواری بسیار مفید هستند. آنها خدمت می کنند تا شما همیشه بدانید ساعت چند است.

از آنجایی که وقتی به خانه می‌رسید ساعت خود را برمی‌دارید و همیشه تلفن همراه خود را در دست نمی‌گیرید، به این ترتیب از رفتن به دنبال یکی از این دو وسیله برای اطلاع از ساعت جلوگیری می‌کنید.
امروز می توانید انواع مختلف ساعت دیواری را پیدا کنید. بسته به سلیقه شخصی شما و دکوراسیون منزلتان، برخی از آنها بیشتر از بقیه جا می گیرند. علاوه بر این، باید مکانی را که قصد قرار دادن آن را دارید نیز در نظر بگیرید.
مدل های مختلفی از ساعت دیواری وجود دارد. می توان گفت طراحی و نحوه کار آن چیزی است که آنها را متمایز می کند. مهم است که هنگام خرید خود این تفاوت ها را در نظر بگیرید.

ساعت قدی برنجی
ابعاد ساعت دیواری یک جنبه اساسی است که هنگام خرید باید آن را ارزیابی کنید. اگر خیلی بزرگ باشد، قرار دادن آن در جایی از خانه می تواند مشکل ساز باشد. اما اگر خیلی کوچک باشد ممکن است مضحک به نظر برسد.

طراحی آن به شکل مستطیل با روکش قهوه ای به سبک انتقام است. بدون شک طرحی است که به مکانی که این ساعت در آن قرار دارد ظرافت می بخشد.

علاوه بر این، روکش شیشه ای آن با صفحه ای به ضخامت 3/16 اینچ آویزان شده با دو دکمه صیقلی با روکش کرومی، به شما اطمینان می دهد که ساعتی مقاوم در برابر حرکت است.

به لطف صفحه سفید رنگی که اعداد ساعت را دارد می توانید زمان را بخوانید. هر عدد دارای روکش کرومی است، مانند عقربه‌های ساعت و دقیقه نقره‌ای.

طراحی ساده و تمیز آن، که با هر جایی که بخواهید آن را قرار دهید مطابقت دارد. شکل دایره ای دارد، در مرکز آن سفید و لبه های آن نقره ای است.

سه عقربه دارد که یکی ساعت، دیگری دقیقه و دیگری ثانیه را نشان می دهد. اعدادی که ساعت ها را مشخص می کنند اندازه مناسبی دارند و در فواصل طولانی قابل مشاهده هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.