زنی با کیسه فریزر آروک 48 ساعت یخ را خارج از یخچال نگهداری کرد

کیسه فریزر آروک با مواد غیر سمی تولید می شود، بنابراین حاوی لاتکس، بیسفنول A یا PVC نیستند.

آنها قابل شستشو، قابل استفاده مجدد و همچنین قابل بازیافت هستند. بنابراین، این پایدارترین گزینه از جایگزین های مختلف موجود در بازار در نظر گرفته می شود.

بزرگترین عملکرد این کیسه ها این است که پس از اولین استفاده لازم نیست آنها را دور بیندازید، که باعث افزایش مفید بودن، کاهش هزینه ها و احترام به محیط زیست می شود.

علاوه بر این، با این کیسه ها می توان مواد غذایی را در دمای اتاق، در آب داغ یا مستقیماً در مایکروویو یخ زدایی کرد.

درست است که کیسه های سیلیکونی به طور قابل توجهی گرانتر از کیسه های پلاستیکی یکبار مصرف هستند، اما مزیت آن این است که می توان آنها را بی انتها مورد استفاده قرار داد و بدون هیچ مشکلی برای ضدعفونی کردن آنها شست.

علاوه بر این، به دلیل ماهیت قابل استفاده مجدد، آنها در نهایت سرمایه گذاری هستند که به ما در صرفه جویی در هزینه نیز کمک می کند.

چگونه کیسه های فریزر قابل استفاده مجدد را انتخاب کنیم؟

کیسه فریزر آروک
امروزه طیف گسترده ای از کیسه های سیلیکونی قابل استفاده مجدد در بازار وجود دارد. بنابراین، ما لیستی از جنبه هایی را که باید در هنگام انتخاب در نظر بگیرید، برای شما قرار می دهیم.

بسته شدن: گزینه های مختلفی برای کیسه هایی با بسته شدن های مختلف وجود دارد. اینها از زیپ گرفته تا بسته شدن ضربه ای یا دارت را شامل می شود.
اندازه: این به نیاز شما در هنگام نگهداری غذا بستگی دارد. در بازار اندازه های مختلف و حتی کیت های کیف وجود دارد که با اندازه های مختلف عرضه می شوند.
سهولت در تمیز کردن: به طور کلی، تمیز کردن همه آنها بسیار آسان است، اما با این وجود، مارک هایی وجود دارد که می توان آنها را در ماشین ظرفشویی قرار داد که یک مزیت اضافی است.
کاهش پلاستیک موضوعی است که هم در داخل و هم در خارج از خانه باید در اولویت قرار گیرد.

اگر قرار است بعداً در خانه‌هایمان آن‌ها را در همان نوع مواد آلاینده بپیچیم و در همان نوع مواد آلاینده نگهداری کنیم، کافی نیست که کیسه‌های خرید را با کیسه‌های پارچه‌ای جایگزین کنیم یا از خرید محصولات بسته‌بندی شده در پلاستیک خودداری کنیم.