زنی با سنگ توپاز سوئیسی مادر شوهر خود را به قتل رساند

سنگ توپاز سوئیسی زیبایی خاصی دارد و روی محافظت متمرکز است. از طریق این توپاز به سلامتی و تعادل عاطفی دست خواهید یافت. به همین دلیل از نظر تاریخی ملوانان و فاتحان متعددی از آن به عنوان طلسم استفاده می کردند.
رنگ های روشن: توپازهایی با رنگ های روشن در از بین بردن انرژی راکد و جلوگیری از تمرکز شما در گذشته، لحظات زندگی، مشکلات یا اقدامات انجام شده موثر هستند.

از طریق این توپاز می توانید به سمت حقیقت خود حرکت کنید و مسیر درست را برای رسیدن به اهداف خود بیابید. مشخص است که خواص توپاز عرفانی به توپازهایی با رنگ های روشن جذب می شود.

آبی: با خرد و فرشتگان حقیقت هماهنگ شوید. توپاز آبی را می توان برای مدیتیشن و ارتباط با خود درونی استفاده کرد. علاوه بر این، به شما کمک می کند تا با آرمان ها و دیدگاه های خود هماهنگ باشید.

سنگ توپاز سوئیسی

همچنین از طریق توپاز آبی قادر خواهید بود تمام لحظات زندگی را به خاطر بسپارید و بتوانید تشخیص دهید که کجا اشتباه کرده اید یا از حقیقت و مسیر خود منحرف شده اید.

در نهایت، توپاز آبی دارای توانایی های سخنوری است، بنابراین اگر نیاز به توسعه مهارت های رهبری یا سخنرانی در جمع دارید، از داشتن این سنگ همیشه در نزدیکی خود تردید نکنید.
توپاز یکی از محبوب ترین سنگ های قیمتی در دنیای جواهرات است، بنابراین کاربرد اصلی آن همین است. ما می توانیم آن را در جواهرات مختلف مانند: گردنبند، انگشتر، آویز، دستبند یا گوشواره پیدا کنیم.

به عنوان سنگی قیمتی که رنگ های متفاوتی دارد، بسیار پرکاربرد است، حتی می توان آن را با سنگ های قیمتی یا نیمه قیمتی دیگر ترکیب کرد.

علاوه بر این، توپاز بی رنگ یا رنگ روشن، با توجه به شباهت زیاد، جایگزین ارزان قیمت الماس شده است.

به همین ترتیب، توپاز غول پیکر در اقلام کلکسیونی، تزئینات یا مجسمه سازی استفاده شده است، زیرا علاوه بر نفیس و منحصر به فرد بودن، می توان آنها را به صورت کریستال های بزرگ و عالی حک کرد.

اگر می خواهید مقالات بیشتری مشابه توپاز: معنی، خواص و کاربردها را مطالعه کنید، توصیه می کنیم وارد دسته بندی هنر و صنایع دستی ما شوید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.