خرید بهترین نوع جلیقه

یک جلیقه ضد گلوله آمریکایی خوب به‌عنوان قطعه‌ای که روی سایر قطعات خوش‌ساخت لایه‌بندی شده است، باید همان توجه را به جزئیات نشان دهد که هر چیز دیگری که می‌پوشید. اینجا جایی برای بریدن نیست.

حتی اگر جزئیات بیشتر پنهان شوند، ما می دانیم که آنها وجود دارند، و از نظر مدت زمان ماندگاری قطعه و نوع سوء استفاده ای که می توانیم به آن وارد کنیم، تفاوت زیادی ایجاد می کنند.

با نگاهی دقیق به سخت افزار شروع کنید. اگر قرار است آن را زیر ژاکت بپوشید، احتمالاً به دکمه‌ها نگاه خواهید کرد (دکمه‌های مارک دار یا خاص یک مزیت هستند). اگر قرار است از روی ژاکت برود، ممکن است به یک زیپ نگاه کنید. اگر دومی، عمل چگونه است؟ لازم نیست آنطور که ممکن است روی یک کالای لوکس انتظار دارید به نرمی سر بخورد، اما باید بسیار شبیه یک قطعه سخت افزاری با کیفیت باشد.

اگر  جلیقه شلوار چرم شما دکمه دارد، آنها باید به طور بسیار محکم به جلیقه بسته شوند. دکمه های شل به سرعت تبدیل به دکمه های گم شده می شوند، بنابراین به هر یک از آنها کمی تکان دهید.

در نهایت جلیقه را از داخل برگردانید. اگر آستر باشد، نمی توانید هیچ یک از دوخت ها را ببینید، اما آستر چیزهای زیادی در مورد کیفیت ساخت به شما می گوید. کمی نرمی در داخل جلیقه می تواند لمس خوبی باشد، اما این بدان معنی است که جلیقه در اصل یک نمایشگر است. اگر به دنبال گرما و دوام است، هیچ چیز بهتر از پشم نیست.

به دنبال دوخت های تمیز و محکم در سراسر جلیقه چرم موتور سواری باشید و هر یک از جیب ها را باز کنید. آیا آنها ردیف شده اند؟ مهمتر از همه، آیا آنها مفید هستند؟ اکثر جلیقه ها دو یا چهار جیب دارند. اگر همه آنها جیب های بزرگ و دکمه دار هستند، از خود بپرسید که آیا هرگز چیزی در آنها قرار خواهید داد؟ اگر پاسخ منفی است، به دنبال جیب هایی باشید که توجه زیادی را به خود جلب نکند.

جزئیات ساختمانی که باید در جلیقه ها یا جلیقه های خوش ساخت جستجو کنید:

دوخت تمیز و محکم در سراسر
درزهای تخت
زیپ سنگین
دکمه های محکم محکم وصل شده اند
جیب هایی که استفاده خواهید کرد
پلاک جلویی تقویت شده
چرا ساخته شده است
جلیقه چرم مردانه بزرگ به یکی از دو دلیل ساخته می‌شوند: یا به گونه‌ای ساخته شده‌اند که ظاهر و احساس خوبی داشته باشند، یا به‌عنوان لباس‌هایی کاربردی برای کار یا تفریح ​​ساخته شده‌اند. ما تعدادی از هرکدام را در لیست زیر قرار داده ایم، بنابراین همه چیز به نحوه استفاده شما از جلیقه بستگی دارد.

  • منابع:
  1. Vests and Waistcoats That Will Elevate Your Layering Game
  • تبلیغات:
  1. کشف کنسانتره انار در صندوق امانات بانک ملی!
  2. درمان زانو درد با خوردن آویشن امکان پذیر شد!
  3. قاتلی از عایق برای خفه کردن افراد استفاده می کرد!
  4. دستگاه بادکن جلوی مشکلات کلیوی را می گیرد