جاشمعی مسی که استفاده از آن انرژی منفی خانه را از بین می برد

یک دکور صمیمی و گرم می خواهید؟ سپس به یک جاشمعی نیاز دارید.

تا همین اواخر، جاشمعی مسی منبع اصلی نور برای خانه ها در شب بودند و نه تنها برای تزئین اتاق های مختلف خانه، بلکه  و به ویژه برای کمک به فعالیت های شبانه خدمت می کردند.

بازماندگان زمان و اختراع الکتریسیته، شمعدان ها همچنان در محیط های مختلفی که در آن قرار می گیرند، جذابیت و شیک خود را به نمایش می گذارند.

آیا می خواهید در مورد این شیء تزئینی عتیقه بیشتر بدانید و به چه روش هایی می توان آن را وارد دکوراسیون کرد؟ پس فقط در این پست با ما بمانید!

مشخص نیست که شمعدان در چه زمانی و در کجا اختراع شده است، اما حضور آن را می توان در طول تاریخ بشریت، همراهی انسان در طول قرن ها مشاهده کرد.

جاشمعی مسی

به طور کلی، شمعدان چیزی نیست جز یک نگهدارنده شمع که از سه قسمت اصلی تشکیل شده است: پایه، ساقه و صاف کننده یا دیوارکوب که در آن شمع قرار می گیرد.

فقط به یک جزئیات توجه کنید: شمعدان برخلاف شمع فقط یک شمع دارد. این تفاوت بزرگ بین این دو شی است.

در حالی که شمعدان از یک شمع تکی پشتیبانی می کند، شمعدان می تواند دارای دو، سه، چهار و حتی هفت شمع باشد، مانند شمعدان یهودی، که به نام منورا نیز شناخته می شود. تفاوت را روشن کرد؟ پس بریم سراغ مبحث بعدی.

کجا از کندل استفاده کنیم؟ شمعدان یک شی چند منظوره و فوق العاده همه کاره است و می تواند در متفاوت ترین اتاق های خانه، هم از نظر زیبایی و هم از نظر کاربردی، گنجانده شود.

همانطور که در ادامه خواهید دید، شمعدان علاوه بر استفاده در دکوراسیون منزل، همچنان می تواند در مهمانی ها و مجالس زیبا باشد.