بهترین شیرینی مجلسی

انواع دیگر آب نبات
در حالی که فاج، شیرینی آلمانی خانگی و کارامل از محبوب ترین انواع شیرینی های خانگی هستند، آب نبات ها در اشکال و اندازه های مختلف وجود دارند. دسته بندی برخی از دستور العمل های آب نبات، مانند آب نبات های پنیر خامه ای آسان، دشوار است، اما بسیاری از محبوب ترین آب نبات های خانگی در دسته های زیر قرار می گیرند. فراتر از اینها، برخی از آب نبات ها فصلی هستند – برای الهام گرفتن، دستور العمل های آب نبات کریسمس و دستور العمل های آب نبات هالووین ما را بررسی کنید.

باترسکاچ
یک شیشه آب نبات کره ای خانگی.
طعم و مزه خانه

Butterscotch شبیه شیرینی کاشانی است، اما به طور کلی با شکر قهوه ای به جای شکر سفید درست می شود – اگرچه انواع مختلفی دارد، مانند دستور پخت شیرینی سفت Butterscotch با شکر، عصاره رام و شربت ذرت. مانند کارامل، کره کره می تواند یک آب نبات و همچنین یک ماده تشکیل دهنده دسرهای دیگر باشد، مانند این دستور العمل های کره ای قدیمی.

در اینجا بیشتر به تفاوت بین کارامل، کره و تافی می پردازیم.

شکلات
نعناع فلفلی شکلاتی خانگی.
TMB STUDIO

انواع مختلفی از آب نبات های شکلاتی وجود دارد، از جمله:

پوست شیرینی نارگیلی تبریز: وقتی شکلات ذوب شده را با مخلوط های خوشمزه ترکیب می کنید، نمی توانید اشتباه کنید. برخی از دستور العمل های مورد علاقه ما عبارتند از: پوست نعناع شکلاتی و پوست کرن بری پسته.

خوشه های شکلات: شکلات ذوب شده به اضافه مخلوط مورد علاقه شما برابر است با یک دستور پخت خوشه آب نبات. ما خوشه های چیپس سیب زمینی و این خوشه های بادام زمینی شکلاتی را دوست داریم که می توانید در اجاق گاز آهسته درست کنید!
آب نبات‌های خانگی: از فنجان‌های کره بادام‌زمینی خانگی گرفته تا نعناع فلفلی خامه‌ای، بازآفرینی آب‌نبات‌های کلاسیک مورد علاقه‌تان در آشپزخانه‌تان می‌تواند سرگرم‌کننده باشد. برای ایده های بیشتر، این دیگر دستور العمل های نوار آب نبات کپی را بررسی کنید.
آب نبات صمغی
یک دسته از قطرات صمغ پرتقال خانگی.
طعم و مزه خانه

اگر طرفدار شیرینی خامه ای ایرانی نیستید اما هنوز هم شیرینی دارید، ممکن است از درست کردن آب نبات صمغی، مانند قطره های نارنجی، لذت ببرید. با دستور العمل سریع و آسان Gumdrops شروع کنید یا از آن جدا کنید و آب نبات های ژله ای شراب مولد را امتحان کنید.

  • منابع:
  1. How to Make Candy: Your Ultimate Guide
  • تبلیغات:
  1. کشف کنسانتره انار در صندوق امانات بانک ملی!
  2. درمان زانو درد با خوردن آویشن امکان پذیر شد!
  3. قاتلی از عایق برای خفه کردن افراد استفاده می کرد!
  4. دستگاه بادکن جلوی مشکلات کلیوی را می گیرد