بهترین درب فلزی پارکینگ کدام است؟

مقدار R ماده مورد استفاده در ساخت درب گاراژ عایق درب گاراژ را کنترل می کند. R-value اندازه گیری می کند که نوع خاصی از عایق چقدر جریان گرما را تحمل می کند. R-value 0.0 به این معنی است که   درب فلزی پارکینگ نیست. همه ممکن است مقررات دما را برای گاراژ ترجیح ندهند.

برخی شامل:
عایق کمی: اگر R-value 6.3 / 6.5 باشد، سطح ثانویه محافظت را فراهم می کند.

عایق کافی: اگر R-value 12.9 و بالاتر باشد، از گاراژ محافظت می کند و گرما و هوای خنک را حفظ می کند.

عایق بالا: اگر R-value 18.4 و بالاتر باشد، عایق بالایی است. اتاق و گاراژ را در دمای یکسان نگه می دارد.

مقادیر R مواد قابل توجه درب گاراژ در زیر ذکر شده است:

سایر لوازم مورد نیاز درب پارکینگ
به غیر از اندازه، مواد، عایق و موارد دیگر، در اینجا چند گزینه دیگر وجود دارد که باید در نظر گرفته شوند:

فنرها: فنرهای درب فلزی پارکینگ ساختمان برای سیستم درب گاراژ بسیار مهم هستند. این فنرهای تقویتی را در طرفین درهای شیب دار قرار می دهند که پخش می شوند و پس می زنند تا قابلیت بلند شدن را ایجاد کنند. فنرهای پیچشی در پخش یکنواخت وزن بسیار مؤثر هستند و پشتیبانی گسترده ای را ارائه می دهند. آنها باید به خوبی تنظیم شوند. اگر بشکنند، می توانند پرواز کنند و منجر به آسیب و/یا جراحت گسترده شوند.

درب ضد سرقت فلزی: این روزها درب بازکن های گاراژ اغلب اتوماتیک هستند. آنها موتورهای قدرتمند و بادوام دارند و حسگرهای فوتوالکتریک می توانند درب گاراژ را در صورت یافتن مانعی متوقف و معکوس کنند. درهای گاراژ می توانند با استفاده از فرستنده های کنترل از راه دور باز شوند و اندازه آنها بسیار کوچک است که می توانند در جیب ها قرار بگیرند. این عملیات با استفاده از کدهای قابل برنامه ریزی انجام می شود. برخی از تولیدکنندگان درب بازکن گاراژ، درب بازکن ها را با اندروید/iOS سازگار طراحی کردند.

سیستم های درب فلزی پارکینگی شامل کابل های ایمنی، صفحات بلبرینگ، غلتک ها، کوپلرها، ریل ها، براکت ها، مهره ها و پیچ ها می باشد.

  • منابع:
  1. Ultimate Guide to Buying a Garage Door
  • تبلیغات:
  1. کشف کنسانتره انار در صندوق امانات بانک ملی!
  2. درمان زانو درد با خوردن آویشن امکان پذیر شد!
  3. قاتلی از عایق برای خفه کردن افراد استفاده می کرد!
  4. دستگاه بادکن جلوی مشکلات کلیوی را می گیرد