بهترین حلقه های پیاز داغ

شگفت انگیز است که جامعه مدرن به اندازه کافی مرفه است که بتوانیم درآمد احتیاطی خود را که به سختی به دست آورده ایم را صرف تجملاتی کنیم که در قرن های گذشته برای انسان ها غیرقابل تصور است. این وسایل تجملاتی شامل ماشین ها و رایانه ها می شود، اما ویژگی های ساده و همه جا زندگی مدرن را نیز به نمایش می گذارد.

تولید حلقه پیاز یک فرآیند بسیار پیچیده است.

حلقه پیاز را بردارید. حلقه پیاز که از دو جزء اصلی تشکیل شده است، پیاز و نان که متعاقباً در روغن یا چربی سرخ شده اند، تقریباً به طور کامل فاقد ارزش غذایی اساسی است. این یک تجمل شگفت انگیز است که انسان مدرن آنقدر ثروتمند و آنقدر سیر باشد که بتواند پیاز سرخ شده و نان را صرفاً برای لذت خوردن بخورد.

من اخیراً مجذوب زیبایی فریبنده ساده حلقه پیاز شده ام. در یک پوسته خوشمزه و سرخ شده، جوهر یک جامعه آزاد و مرفه را نشان می دهد: تقسیم کار و مبادله، تخصیص منابع از طریق فرآیند بازار، و قدرت مصرف کننده.

قیمت پیاز داغ پیچیدگی لجستیکی محض قرار دادن حلقه پیاز در بشقاب، خیره کننده است. از پرورش پیاز و عرضه آن به بازار گرفته تا تهیه همه چیز مورد نیاز برای پخت نان و خمیر، و حتی روغن برای سرخ کردن آن، تولید حلقه پیاز فرآیند بسیار پیچیده ای است.

درست مانند مداد در مقاله معروف لئونارد رید «من، مداد»، ساختن حلقه پیاز به تنهایی بسیار دشوار است. از پرورش پیاز خود، ساختن یک فورج برای ساختن چاقویی که برای برش دادن پیاز استفاده می شود، و تمام محصولات کشاورزی دیگر که برای تولید نان و روغن لازم است، هزینه های زمان و مواد برای هر شخصی بسیار زیاد است. -فرد کافی برای تحمل در واقع، من فقط می توانم سطح تمام کالاها و خدمات لازم را برای تنها یک حلقه پیاز خراش دهم.

خوشبختانه برای دوستداران حلقه پیاز مانند من، تقسیم کار در اقتصاد بازار باعث می شود که نیازی به ساخت حلقه های پیاز مستقل نباشد.

یک کشاورز قیمت پیاز داغ مجلسی را می کارد، یک کشاورز دیگر غلات را برای تهیه نان برای نان می کارد، و یک کشاورز سوم چیزی را می کارد که در نهایت تبدیل به روغنی می شود که مخلوط در آن سرخ می شود. سپس کارگران کارخانه هستند که تراکتورهایی را که کشاورزان استفاده می کنند، می سازند. و کارگرانی که نفت را حفاری می کنند و آن را به بنزین تصفیه می کنند تا تراکتور را تامین کنند.

  • منابع:

An Ode to Onion Rings

  • تبلیغات:

کشف کنسانتره انار در صندوق امانات بانک ملی!

درمان زانو درد با خوردن آویشن امکان پذیر شد!

قاتلی از عایق برای خفه کردن افراد استفاده می کرد!

دستگاه بادکن جلوی مشکلات کلیوی را می گیرد