با خوردن گوجه فرنگی برنتا رنگ چشمانتان را به دلخواه تغییر دهید

اگر سعی می کنید دستور العمل های ساده و آسانی برای استفاده از گوجه فرنگی های زیاد پیدا کنید، در جای درستی هستید!

این لیست از دستور العمل های گوجه فرنگی برنتا باعث می شود زمانی که باغچه یا جعبه به شما گوجه فرنگی بیشتری از آنچه می توانید فوراً بخورید، کمتر احساس ناراحتی کنید.

گاهی اوقات، باغ شما یک مشکل خوب ایجاد می کند: غذای بیش از حد. در حالی که این مشکل بر نداشتن غذای کافی غلبه می کند، می تواند شما را در یک ترشی (جناسی) قرار دهد: با همه اینها چه می کنید؟

شایان ذکر است یکی از گیاهانی که اغلب مسئول ایجاد فراوانی غذا برای باغبانان خانگی است، گوجه فرنگی است. در حالی که همه دوست دارند یک گوجه فرنگی کاملاً رسیده و تازه در باغ داشته باشند، نیاز به فهمیدن اینکه با توده های غول پیکر گوجه فرنگی رسیده چه کاری باید انجام دهید ممکن است خسته کننده باشد.
گوجه فرنگی برای تابستان؟ پیشگامانه. اما جدا از شوخی، مریل استریپ زمان بسیار خوبی برای زنده بودن است. وقتی بزرگ شدم، هرگز به گوجه‌فرنگی خام فکر نمی‌کردم به خودی خود از آنها اجتناب نمی‌کردم، اما هرگز برای جستجوی آن‌ها تلاشم را نکردم.

به طور کلی فکر می کردم به این دلیل است که آنها را دوست نداشتم اما واقعاً گوجه فرنگی های عالی نمی خوردم. در نهایت، من در مورد گوجه فرنگی های موروثی یاد گرفتم (تا به حال نام آنها را شنیده اید؟) و سپس بعداً در زندگی، به ایتالیا سفر کردم، جایی که روزانه در فصل اوج گوجه فرنگی تازه می خوردم.

در حقیقت اکنون، من آنها را عملاً مانند یک سیب می خورم (سعی کنید و جلوی من را بگیرید!). من میوه‌های قرمز (یا سبز یا زرد یا نارنجی یا قهوه‌ای!) را در تمام تابستان با این 45 دستور غذای گوجه‌فرنگی کار می‌کنم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.