با انواع متنوع کار آفرینی در منزل آشنا شوید

همانطوری که می دانید بیشترین قشر زنان خانه دار هستند و آنها می توانند با کار آفرینی در منزل در آمد مالی کسب نمایند. همچنین برخی از مردان نیز می توانند تا از طریق فعالیت در منزل سرمایه به دست آورند.

چیلر اسکرال

امروزه با توجه نیاز مبرم اکثر صنایع به چیلر اسکرال هوا خنک صنعتی پیشرفته تراکمی دانستن قیمت چیلر اسکرال خرید، خواص، کاربرد و مصارف متنوعی که در این محیط ها مورد استفاده فراوانی دارد از اهمیت فراوانی برخوردار می باشد که برای افراد فعال در این صنعت بسیار مهم بوده و در عملکرد صحیح تجهیزات و دستگاه های موجود در خطوط تولید به عنوان یکی از اجزای پشتیبانی، حیاتی است که در صورت تهیه از مراجع و منابع غیر معتبر می تواند ضربات جبران ناپذیری به مراکز صنعتی وارد کرده و حتی می تواند آنها را به تعطیلی بکشاند.

سمپاش بنزینی

سمپاش بنزینی راتو ۷ اسب واقعی، یکی از پر فروش ترین سمپاش های کوچک است که علاوه بر قیمت فروش بسیار مناسب و مقرون به صرفه بودن آن، ارتفاع پاششی مناسبی هم با طول زیاد دارد، و بهترین گزینه برای درختان میوه بلند هستند. یعنی با قدرت پاششی که دارند میتوانید به راحتی عملیات سمپاشی را در ارتفاعات تا 10 الی 12 متر انجام دهد. موتور راتو با قدرت مناسبی که در اختیار گرفته در دسته، موتورهای۷ اسب بخار قرار گرفته است. موتورهای احتراق داخلی، بر مبنای دفعات توان در هر دور چرخش موتور به دو دسته کلی تقسیم بندی میشوند:

  •  موتور های دوزمانه
  • موتورهای چهار زمانه

زالو طبی

اگر هنوز از علم پزشکی نوین نتیجه ای برای درمان برخی بیماریها نگرفته اید بهتر است به سراغ طب سنتی بروید و با استفاده از زالو طبی بزرگ جدید کوچک درمانی برای دردهای خود پیدا کنید. شما می توانید با مراجعه به مراکز مربوطه نسبت به خرید انواع زالوها با قیمت مناسب و با خواص، کاربرد و مصارف گوناگون اقدام کنید. غالبا برای جلوگیری از لخته شدن خون و دردهای عضلانی و بهبود عملکرد سیستم گردش خون بکار می روند و روشی نوین درطب سنتی می باشد. همچنانکه می دانید خواص آنها بسیار زیاد است و در درمان برخی از بیماریهای پوستی نتیجه خوبی داده اند.

پرتقال تامسون

فصل برداشت پرتقال پاییز می باشد ولی تقریبا در تمامی فصول از این میوه در بازار می توان یافت و علت آن هم انبار کردن پرتقال به صورت گسترده در سردخانه ها می باشد. باغداران و کشاورزان توجه خاص و ویژه ای به این محصول دارند و علت آن هم بازار فوق العاده پر رونق پرتقال می باشد پرتقال تامسون از مشهور ترین انواع این میوه است که بسیار شیرین می باشد ولی پرتقال خونی در طعم کمی متفاوت است و کمی ترش می باشد همچنین درون پرتقال خونی همانطور که از نامش پیداست قرمز می باشد و علت نام گذاری آن به این اسم هم رنگ قرمز می باشد.