با استفاده از صابون بادام دیترون دیگر نگران اگزمای پوستی نباشید

صابون بادام دیترون به دلیل خواص مفید آن برای پوست های خشک و حساس برجسته است، زیرا باعث تحریک تولید کلاژن و بازسازی پوست در موارد سوختگی، لک، سوزش یا خشکی شدید می شود.

اگرچه صابون بادام را می توان برای انواع پوست استفاده کرد، اما به دلیل خاصیت نرم کنندگی آن که روان کننده و محافظت کننده است، به ویژه برای پوست های بسیار خشک یا تحریک شده نشان داده شده است.

همچنین برای پوست هایی که دارای مشکلات حساسیت یا التهاب خاصی هستند.

برجسته ترین خواص و فواید صابون بادام در زیر ذکر شده است:

پوست را مرطوب، نرم و تغذیه می کند. صابون بادام شیرین به لطف خواص مرطوب کنندگی و مغذی خود از ایجاد کشیدگی پوست جلوگیری می کند، پوست خشک می شود و رطوبت را به پوست باز می گرداند.

صابون بادام دیترون
ضد التهاب است: تسکین دهنده و کاهش التهاب پوست. صابون بادام شیرین برای درمان تحریکات پوستی، برای پوست های بسیار حساس یا برای پوست هایی که دچار سوختگی یا سایر بیماری های پوستی شده اند ایده آل است. همچنین برای درمان تبخال و اگزما.
خواص مرطوب کنندگی و توانایی آن در تحریک تولید کلاژن و الاستین، صابون بادام شیرین را به صابونی احیا کننده تبدیل می کند که از ایجاد چین و چروک جلوگیری می کند، پوسته پوسته شدن را کاهش می دهد و پوست را نرم و صاف نگه می دارد.

بنابراین، پوست را به مرور زمان مقاوم‌تر کرده و از آن در برابر عوامل خارجی مانند نور خورشید محافظت می‌کند.
فواید آن به مو نیز می رسد. صابون بادام شیرین به لطف کاربرد مداوم خود، زندگی را به موهای آسیب دیده و شکننده باز می گرداند و به آنها درخشندگی، نرمی و خاصیت ارتجاعی می بخشد.
به دلیل محتوای بالای ویتامین های A، B و E، یکی از مرطوب کننده ترین صابون های گیاهی است که در لوازم آرایشی طبیعی و خانگی استفاده می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.