با استفاده از دفتر to do list از آلزایمر در پیری جلوگیری کنید

در اینجا چند دلیل برای حمل یک دفترچه کاغذی فیزیکی با خود آورده شده است.

1. قطع ارتباط برای مغز شما خوب است.
تغییر از تکیه بر تلفن خود در تمام جنبه های زندگی به استفاده از یک دفتر فیزیکی می تواند برای چیزی بیش از دستخط شما مفید باشد. برای یک بار نمی توانید شبکه های اجتماعی را در دفتر خود بررسی کنید.

متعهد شدن به استفاده از یک دفتر برای جنبه‌های خاصی از زندگی‌تان مثلاً فهرست کارهایتان می‌تواند به شما کمک کند تا از اعتیاد به گوشی‌های هوشمند خود خلاص شوید.

استفاده بیش از حد از تلفن شما می تواند منجر به مشکلات خواب، اضطراب، کاهش بهره وری و مسائل دیگر شود و کارشناسان توصیه می کنند.

که تلفن خود را به طور دوره ای در طول روز کنار بگذارید تا چرخه چک کردن و بررسی مجدد اعلان های خود را هر چند دقیقه یکبار قطع کنید.

دفتر

برون سپاری تعدادی از کارهای دیجیتالی خود به یک دفتر فیزیکی می تواند دوری از صفحه نمایش را آسان تر کند. اگر نمی‌دانید یک دفترچه یادداشت کاغذی را با چه چیزی پر می‌کنید، سعی کنید با چیزی ساده مانند برنامه‌ریزی شروع کنید.

جایی که می‌توانید اهداف، فهرست کارها و قرار ملاقات‌های خود را به‌طور منظم پیگیری کنید.

2. می توانید از آن برای همه چیز استفاده کنید.
وقتی صحبت از تطبیق پذیری به میان می آید، دفتر ها بر برنامه ها برتری دارند. آنها فقط برای روزنامه نگاری نیستند، اگرچه برای آن نیز عالی هستند.

یک دفترچه یادداشت می‌تواند مخزنی برای تمام شانس‌ها و پایان‌هایی باشد که می‌خواهید به خاطر بسپارید، از بودجه ماهانه‌تان گرفته تا فهرست مواد غذایی‌تان گرفته تا فهرست همه رستوران‌های بزرگی که بازدید کرده‌اید یا قهوه‌هایی که از نوشیدن آن‌ها لذت برده‌اید.

همچنین نیازی به استفاده از آن فقط برای نوشتن ندارید. همچنین مکانی عالی برای طرح‌ها، ابله‌ها و نمودارهای شماست.

3. دست خط تایپ کردن.

نوشتن با دست مزایای زیادی در مقایسه با تایپ کردن دارد و نگه داشتن دفترچه یادداشت راهی عالی برای تیز نگه داشتن مهارت های اسکریپت شماست.