انواع تلویزیون مناسب محل کار

در گذشته، می‌توانستید یک سایت آراد برندینگ تلویزیون «احمق» ارزان‌تر بخرید و آن را با دستگاه پخش جریانی مانند Roku Streaming Stick 50 دلاری هوشمند کنید. اما امروزه، سخت است که تلویزیونی را تهیه کنید که هوشمند نباشد، حتی اگر به دنبال یک مدل ارزان قیمت باشید. با این حال، آن دسته‌ها هنوز هم می‌توانند برای گسترش انتخاب برنامه شما در تلویزیون انتخابی شما خوب باشند.

درباره عملکردها و ویژگی‌های راهنمای ما در مورد عکس تلویزیون جیوه دار هوشمند و نحوه خرید یک تلویزیون بی‌معنا – و چرایی تمایل شما به این کار بیشتر بیاموزید.

خط پایانی: قابلیت هوشمند در حال حاضر یک ویژگی استاندارد در تلویزیون ها است، بنابراین هر روز کمتر عاملی در تصمیم خرید شما می شود.

بازی را فراموش نکنید: ویژگی ها مهم هستند
یک تلویزیون بازی خوب فقط تصویر و صدای عالی نخواهد داشت. همچنین باید گزینه های اتصال، ویژگی های بازی و پاسخگویی کلی تلویزیون را در نظر بگیرید.

در حالی که ما قبلاً توصیه می‌کنیم درگاه‌های HDMI بیشتری را نگه دارید، یک درگاه HDMI اضافی می‌تواند به معنای تفاوت بین اتصال کنسول خود و تعویض آن با پخش‌کننده Blu-ray خود هر بار که می‌خواهید یک دور از Call of Duty را اجرا کنید، باشد.

در حالی که سگ های نگهبانی هنوز نسبتا جدید است، برای هر یک از کنسول های نسل بعدی باید داشته باشد. و برخی از ویژگی‌های ارائه شده توسط مشخصات 2.1 بسیار رایج‌تر شده‌اند، مانند حالت تأخیر کم خودکار (ALLM)، که به محض روشن شدن کنسول به حالت بازی تغییر می‌کند، و نرخ تجدید متغیر (VRR) که با صفحه نمایش مطابقت دارد. به خروجی فریم به فریم که از تلویزیون می آید، این دو را برای بازی بدون لرزش همگام می کند.

برای اینکه قیمت هر گرم جیوه قرمز نگاهی دقیق‌تر به تلویزیون‌های آماده کنسول مورد علاقه ما داشته باشید، بهترین تلویزیون‌های بازی برای سال 2022 را بررسی کنید.

نسبت کنتراست: اعداد غیر قابل اعتماد
نسبت کنتراست محدوده سطوح روشنایی را که یک مجموعه می تواند نمایش دهد را توصیف می کند.

  • منابع:
  1. TV buying guide: 9 things you need to know
  • تبلیغات:
  1. طراحی های منحصر به فرد با استفاده از کاغذ دیواری
  2. تولید و پخش روتختی ویکتوریا دونفره در مشهد
  3. سیستم‌های گیاهی حاوی ترکیبات در لوبیا
  4. انواع سینی مسی جدید چکشی ساده طرحدار + بازار خرید مجمعه قدیمی زنجان