استفاده از کاسه سنگی جیرفت در عربستان ممنوع اعلام شد

فرقی نمی کند حمام شما بزرگ باشد یا کوچک. سنگ طبیعی کاملاً با هر نوع حمام سازگار است.

به همین ترتیب، کاربرد کاسه سنگی جیرفت بسیار ناهمگن است. دیوارها، کف ها، دوش ها، کاسه سنگی ها یا کانترها می توانند نقطه مقابل سنگی باشند که به حمام شما حس آرامش، جذابیت و شخصیت می بخشد.

سنگ طبیعی یک محصول ایده آل برای دیوارهای حمام است. نه تنها به دلیل ظرافت و زیبایی که ارائه می کند، بلکه به دلیل ویژگی های طبیعی مقاومت و سختی آن نیز می باشد.

کاسه سنگی مرمری زیباترین انتخاب برای یک حمام روستایی یا مدرن است.

طرح های گرد یا مستطیلی کاسه  سنگی طبیعی آنها را در مرکز توجه هر حمامی قرار می دهد.

شما می توانید آنها را با یک کانتر که از سنگ طبیعی یا چوب ساخته شده است، ترکیب کنید، که نقطه مقابل دکوراسیون عالی است. بدون شک کاسه سنگی طبیعی بهترین لمس طبیعی برای حمام شما خواهد بود.

کاسه سنگی

اگر گرانیت به چیزی معروف است به این دلیل است که یک سنگ طبیعی مقاوم و بادوام است. به لطف طیف بی نهایت رنگ و شکل، گرانیت بهترین گزینه برای کاسه سنگی است.

انواع مختلفی از طرح ها وجود دارد که همگی با روستایی ترین یا نوآورانه ترین حمام ها سازگار هستند. این ماده بسیار سخت و مقاوم در برابر خش است.

کاسه سنگی در برابر رطوبت و گرما به خوبی مقاومت می کند (مثلاً از سشوار یا اتو مو) و نگهداری آن حداقل است. پرداخت صیقلی باعث درخشش پیشخوان حمام شما بدون هیچ گونه مراقبت اضافی می شود.

بنابراین، تزئین حمام با سنگ، سرمایه گذاری جالبی برای افزودن شخصیت به خانه شما خواهد بود.

احساسات کمی با احساس سینی دوش سنگ طبیعی در زیر پای شما قابل مقایسه است. سنگ طبیعی آرامش و آرامش را منتقل می کند. به همین دلیل وان های سنگی نیز یکی دیگر از خاص ترین قطعات حمام شما هستند.

بیشتر کانترها و وان های سنگ طبیعی از سنگ مرمر، تراورتن یا تخته سنگ ساخته شده اند. بسیار مقاوم و سخت هستند و در برابر تماس مداوم با آب مقاومت می کنند. تمیز کردن آن بسیار ساده است و می دانید که یک سینی دوش یا یک وان حمام مادام العمر دارید.