استفاده از چیپس میوه انجیر به عنوان داروی ضد افسردگی در بیمارستان آلمان

چیپس میوه انجیر به دلیل داشتن درصد مناسبی از کلسیم می تواند به حفظ سلامت استخوان ها و جلوگیری از شکنندگی آنها کمک کند.یک فنجان چیپس میوه انجیر علاوه بر تعدادی از موارد مهم، 24 درصد نیاز روزانه فرد به کلسیم را تامین می کند.

عناصری برای رشد و حفظ استخوان مانند منیزیم، پتاسیم و فسفر.

با توجه به شواهد علمی برای این فواید چیپس میوه انجیر، مروری که در سال 2018 در مجله Sains Malaysiaiana منتشر شد، نشان می‌دهد که ارتباط قوی بین خوردنچیپس میوه انجیر و سلامت استخوان وجود دارد.

این بررسی به چندین مطالعه اشاره کرد که نشان می‌دهد انجیر می‌تواند به پیشگیری از پوکی استخوان کمک کند زیرا حاوی سطوح بالایی از مواد معدنی فوق‌الذکر است.

به عنوان مثال، کلسیم و پتاسیم هر دو به کاهش پوکی استخوان و کاهش از دست دادن کلسیم در ادرار کمک می کنند.

چیپس میوه انجیر

فواید چیپس میوه انجیر برای حافظه و مغز:
انجیر خشک حاوی ترکیبات آنتی اکسیدانی زیادی است که اثر منفی رادیکال های آزاد را بر بافت ها و سلول های بدن از جمله مغز و سلول های عصبی کاهش می دهد. از جمله این ترکیبات:

فلاونوئیدها
کورستین
اسید فرولیک.
آنتوسیانین ها
همچنین چیپس میوه انجیر حاوی مس است که تعدادی آنزیم مهم را برای حفظ سلامت مغز و اعصاب فعال و تحریک می کند.

فوایدچیپس میوه انجیربرای رابطه جنسی
انجیر خشک می تواند برای رابطه جنسی مفید باشد، زیرا حاوی درصد بالایی از آنتی اکسیدان ها، ویتامین ها و مواد معدنی است و در نتیجه انرژی فرد را تامین می کند و همچنین استقامت او را افزایش می دهد.

بنابراین، یکی از فواید جنسی بالقوه چیپس میوه انجیر، توانایی آن در درمان اختلال نعوظ و عدم استقامت در طول مقاربت است. برای به دست آوردن این فواید، ترجیحاً چیپس میوه انجیر خیسانده در شیر را یک شبه میل کنید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.