استفاده از چرم آذین به جای روکش صندلی در بیمارستان ها

صنعت چرم آذین  در حال ایجاد محصولی است که هم طبیعی و هم ماندگار باشد چرم در توانایی خود در ترکیب زیبایی، راحتی و کاربردی منحصر به فرد است.

چرم خوب دوام زیادی دارد و بر خلاف بسیاری از مواد مصنوعی یا مصنوعی، با افزایش سن بهتر می شود و به عمق پتینه و الگوی پوشیدنی می رسد که برای کاربر خاص است بسیار شبیه به شلوار جین مورد علاقه.

همانطور که ما آگاهانه به دنبال راه‌هایی برای کاهش یا مصرف می‌گردیم، چرم بسیار با اخلاق «کمتر بخر، بهتر بخر» مطابقت دارد. سرمایه گذاری در محصولات چرمی با کیفیت، سرمایه گذاری برای آینده است.
سفر به سمت پایداری با محصولاتی شروع می‌شود که می‌توان آن‌ها را برای ماندگاری طولانی تعمیر کرد.

چرم در نگهداری مادام العمر نیاز بسیار کمی دارد و انجام آن در خانه آسان است، به عنوان مثال از منابع زیادی برای شستشو و خشک کردن استفاده نمی کند و به طور فزاینده ای شاهد احیای مهارت های صنعتگر هستیم.

چرم آذین
زیورآلات چرمی حاصل از فرآیند تولید را می توان به عنوان پر کردن، (به عنوان مثال در کیسه های بوکس) یا ترکیب با مواد دیگر برای ساخت محصولات کامپوزیتی مانند تخته چرمی، که برای کفی و پاشنه در کفش استفاده می شود، استفاده کرد.

چرم در پایان عمر می تواند آسیاب شود تا از این طریق tpp استفاده شود. چرم در پایان عمر خود، بسته به نوع آن در 10 تا 50 سال، تجزیه زیستی می شود.

ما می بینیم که تزئینات چرمی به طرز خلاقانه ای در پوشش دیوارها گنجانده شده است، به علاوه شرکت های بیشتری در حال بازیافت اجزای چرم از کفش و کالاهای چرمی به چیزی جدید هستند. مقاله Peterson & Stoop را بخوانید.

چرم کاربردهای نهایی بسیار متنوعی دارد.
مهارت‌های چرم‌سازان همان مواد اولیه اولیه را می‌گیرند و آن را به «پارچه‌های» بسیار متفاوت با کیفیت‌ها و مزایای متفاوت تبدیل می‌کنند. چرم را می توان طوری طراحی کرد که برای مبلمان به اندازه کافی بادوام باشد و در عین حال برای کفش راحتی به اندازه کافی نرم باشد.