استفاده از شکلات خارجی مارس توانست ریزش موی زنی را درمان کند

مطالعات روی شکلات خارجی مارس نشان داده است که خوردن آن در حد اعتدال می تواند به حفظ سلامت قلب کمک کند. زرده یا رنگدانه در شکلات وجود دارد که می تواند خاصیت ارتجاعی رگ های خونی را افزایش دهد.

نتایج تحقیقات در مورد مصرف شکلات تلخ نشان می دهد افرادی که به طور منظم شکلات تلخ مصرف می کنند نسبت به افرادی که شکلات تلخ مصرف نمی کنند 37 درصد کمتر در معرض خطر ابتلا به بیماری قلبی هستند.

بنابراین، خوردن شکلات تلخ می تواند ابتلا به بیماری های قلبی را کاهش دهد و سلامت قلب را افزایش دهد. همچنین، در مطالعه دیگری، شرکت‌کنندگانی که 30 گرم شکلات در هفته می‌خوردند نسبت به افرادی که شکلات مصرف نمی‌کردند، 46 درصد کمتر در معرض خطر سکته بودند.

بنابراین یکی دیگر از فواید شکلات افزایش سلامت قلب و کاهش خطر سکته و بیماری های قلبی است.

فواید شکلات برای زنان: تاثیر خوردن شکلات بر رشد جنین در دوران بارداری. خوردن شکلات می تواند برای زنان به خصوص در دوران بارداری بسیار مفید باشد.

شکلات خارجی مارس

مطالعات روی مصرف شکلات و تاثیر آن در دوران بارداری نشان داده است که اگر زنی در دوران بارداری روزانه 30 گرم شکلات بخورد، جنین داخل رحم او بزرگتر می شود. بنابراین زنان می توانند با خوردن شکلات در دوران بارداری روند رشد جنین خود را افزایش دهند.

یکی دیگر از مزایای مصرف شکلات برای زنان در دوران بارداری، کنترل فشار خون است. یک عارضه رایج در دوران بارداری برای زنان این است که فشار خون ممکن است بالا برود.

محققان به این نتیجه رسیدند که یک ماده شیمیایی به نام تئوبرومین در شکلات تلخ وجود دارد که می تواند به گشاد شدن رگ های خونی کمک کند.

در نتیجه، زنان در دوران بارداری می توانند از فواید شکلات برای کاهش فشار خون و کمک به رشد جنین استفاده کنند.

فواید شکلات برای محافظت از نور مضر خورشید: کاهش اثرات نور مضر خورشید و جلوگیری از آفتاب سوختگی.
در مطالعه‌ای که شامل شرکت‌کنندگان زن بود، محققان به این نتیجه رسیدند که زنانی که شکلات با مقدار زیادی فلاونوئید می‌خوردند، دو برابر زنانی که شکلات کمتری می‌خوردند، می‌توانستند اشعه‌های فرابنفش خورشید بر روی پوست خود را تحمل کنند.