استفاده از سرنگ انسولین مدادی در زمستان منجر به درمان بیمار می شود

بدون شک باید متداول ترین انواع سرنگ انسولین مدادی و کارکردها و کاربردهایی که می توانید به هر کدام از آنها بدهید تا بتوانید به درستی از آنها استفاده کنید را بشناسید.

انواع سرنگ انسولین مدادی وجود دارد که مخصوصاً برای متخصصان سلامت استفاده می‌شود، اما مدل‌های دیگری نیز وجود دارد که برای هر فردی قابل استفاده است و برای خود مصرفی داروها استفاده می‌شود.

به عنوان مثال، در زمینه اطفال، سرنگ انسولین مدادی زیادی برای تسهیل تجویز داروها به کودکان یا نوزادان استفاده می شود.

انواع سرنگ انسولین مدادی به تفکیک بدنه:
طبقه بندی رایج انواع سرنگ، سرنگ های مبتنی بر بدن است. در این دسته دو نوع اصلی قابل تشخیص است. ما آنها را در زیر فهرست می کنیم.

2 عدد سرنگ بشکه ای:
سرنگ های 2 بدنه، سرنگ هایی هستند که از بدنه ای تشکیل شده اند که دارای مخزنی برای دارو یا مایعی است که باید تزریق شود. همچنین دارای یک پیستون است که برای پر یا خالی کردن لوله سرنگ وارد لوله می شود.

سرنگ انسولین مدادی

آنها سرنگ هایی هستند که معمولاً برای تجویز خوراکی داروها استفاده می شوند. یک استفاده بسیار رایج معمولا در کودکان است.

سرنگ های 3 بشکه:
سرنگ های 3 بشکه سرنگ هایی با واشر آب بندی هستند. اینها سرنگ هایی هستند که در انتهای آن یک پیستون لاستیکی برای کمک به حفظ مایعات دارند. آنها سرنگ هایی هستند که برای به حداقل رساندن از دست دادن مایع داخل طراحی شده اند.

انواع سرنگ با توجه به مخروط آنها
هنگام طبقه بندی انواع سرنگ ها، می توان آنها را بر اساس مخروط آنها طبقه بندی کرد. این سرنگ ها بسته به هدفشان دارای اشکال مخروطی متفاوتی هستند.

سرنگ انسولین مدادی کشویی Luer Concentric
سرنگ های متحدالمرکز لام لوئر سرنگ هایی با مخروط مخروطی در مرکز انتهای دیستال بشکه هستند. می توان آن را به راحتی با لوازم جانبی و با سوزن و کاتتر متصل کرد.

سرنگ انسولین مدادی اسلاید Luer از این جهت غیرمعمول هستند که می‌توانند برای تزریق‌های تقریباً صاف استفاده شوند. این یک مدل سرنگ است که آزاد کردن حباب های هوا را آسان می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.