استفاده از سبد حصیری برای شکار ماهی

سبد سبک و قابل حمل هستند و حمل آنها را در خانه آسان می کند.
آنها همچنین گزینه طبیعی تری نسبت به تخت هستند، و بسیاری از والدین متوجه می شوند که نوزادشان بهتر از هر نوع تخت دیگر در سبد موسی می خوابد.
شما می توانید سبدهای موسی را با آسترها و روکش های مختلف خریداری کنید، بنابراین می توانید به راحتی ظاهر سبد را متناسب با دکوراسیون مهد کودک خود تغییر دهید.
سبدهای موسی معمولاً ارزان‌تر از انواع دیگر تخت‌خواب‌های کودک مانند تخت‌خواب و سینی هستند.
طیفی از سبد چوبی نوزادان ما که برنده جایزه شده اند از با کیفیت ترین برگ نخل و پنبه ارگانیک ساخته شده اند و در رنگ ها و سبک های مختلف متناسب با مهد کودک شما موجود هستند. آنها بهترین شریک خواب برای کوچولوی شما هستند، و ما مطمئن هستیم که شما آنها را به اندازه ما دوست خواهید داشت!

راهنمای اندازه سبد موسی
چند دلیل وجود دارد که باید در هنگام خرید سبد حصیری موسی به اندازه آن فکر کنید. ابتدا باید مطمئن شوید که سبد در فضایی که در مهد کودک خود در دسترس دارید قرار می گیرد.

ثانیا، تشک های سبد موزس می توانند اندازه متفاوتی داشته باشند، بنابراین اگر به صورت جداگانه خرید می کنید یا نیاز به تعویض دارید، مهم است که بررسی کنید که اندازه مناسب را انتخاب کرده اید.

اندازه استاندارد تشک سبد حصیری موزس تقریباً 28 در 74 سانتی متر با عمق حدود 2 تا 3 اینچ است. این همان چیزی است که با سبدهای موزس ما و همچنین نخل کلیر دو لون مناسب است. مارک های دیگر مانند Mothercare اندازه های متفاوتی خواهند داشت.

تشک سبد موسی طبیعی TLGS – 28 x 74 سانتی متر
تشک سبد طبیعی موزس متناسب با مادرکر – 28 × 75 سانتی متر
تشک سبد طبیعی موسی مناسب مادران و باباها – 30 در 66.5 سانتی متر
بنابراین، در حالی که ما دوست داریم بگوییم این ساده است، در واقع به این آسانی نیست! قبل از خرید باید مطمئن شوید که اندازه گیری ها را درست انجام می دهید. انتخاب سبد موسی که شامل تشک است همیشه امن ترین گزینه است.

  • منابع:
  1. MOSES BASKET ULTIMATE BUYERS GUIDE
  • تبلیغات:
  1. خرید کابینت چوب ایرانی در مشهد
  2. آیا جیوه برای موارد بهداشتی استفاده می شود
  3. اعتمادبه نفس خلاقانه فرصتی برای ارتقای دانش آموزان
  4. پمپ آب برای آبیاری استفاده می شود