استفاده از بنتونیت بتن در ساختمان های بیمارستانی در برلین ممنوع شد

راه حلی عالی برای تجمع آب بیشتر است، زیرا سرعت جریان آسترهای رسی ژئوسنتتیک با گرادیان های هیدرولیکی بالاتر افزایش می یابد. ترکیب با غشاء پلی اتیلن بدون نیاز به چشم پوشی از مزایای بنتونیت بتن به طور قابل توجهی از این اثر جلوگیری می کند.

BENTOMAT GDA CL راه حل ایده آلی برای کاربردهایی است که در آن عملکرد هیدرولیکی آسترهای رسی ژئوسنتتیک معمولی کافی نیست و اجرای یک آب بندی ترکیبی معمولی غیراقتصادی است.

غشا استاندارد پلی اتیلن مورد استفاده 1.50 میلی متر ضخامت دارد و دارای سطح ساختاری است. علاوه بر این، ضخامت های 0.20 تا 1.50 میلی متر در دسترس هستند.

از ضخامت 1.50 میلی متر، غشاهای آب بندی نیز می توانند توسط نصاب های متخصص جوش داده شوند و در نتیجه بهترین اثر آب بندی ممکن را ارائه دهند.

BENTOMAT GDA CL به عنوان کامپوزیت یک مهر و موم معدنی با یک غشای آب بندی چند لایه، محصولی ترکیبی است که حداکثر امنیت را ارائه می دهد.

بنتونیت بتن
غشاهای آب بندی رسی BENTOMAT معمولا از سه جزء تشکیل شده اند: لایه رویی ژئوتکستایل، گرانول بنتونیت و لایه حامل ژئوتکستایل.

BENTOMAT GDA CL برای بالاترین نیازها در سیستم های آب بندی توسعه یافته است. با استفاده از این محصول نوآورانه، تشک بنتونیت به یک غشاء پلی اتیلن متصل می شود تا یک محصول ترکیبی را تشکیل دهد.

غشای اعمال شده محافظت بیشتری در برابر خشک شدن نامطلوب و نفوذ ریشه ایجاد می کند.

زمینه های کاربرد ورق های آب بندی خاک رس ژئوسنتتیک در ساخت و ساز جاده ها و مسیرهای ترافیکی گسترده است: در حفاظت از آب های زیرزمینی، آنها برای جلوگیری از اثرات مضر ناشی از نفوذ مواد آلوده کننده آب در مجاورت مناطق ترافیکی در نظر گرفته شده اند.

حوضچه های نگهدارنده برای به تاخیر انداختن جریان آب های سطحی و حفاظت از آب های زیرزمینی استفاده می شوند. در اینجا، ورق های آب بندی رسی BENTOMAT می توانند جایگزین مهر و موم معدنی شوند.

در مورد اقدامات حفاظتی از آب های زیرزمینی، باید برای تشک های بنتونیتی مطابق با دستورالعمل اقدامات ساختاری در جاده ها در مناطق حوضه آب اثبات شود (RiStWag).

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.